Саджанці малини Октавія / Octavia, 2-річні

30 

Високоврожайні саджанці малини Octavia селекції Великобританії дають плоди до 10 г з відмінними смаковими якостями й дегустаційною оцінкою 4,9 бала

  • Селекція: Великобританія 
  • Термін дозрівання: остання декада липня — перша декада вересня
  • Плоди: 5-6 г, до 10 г
  • Смак: десертний, дегустаційна оцінка – 4,9 бала з 5 балів
  • Врожайність: 4,5-5,5/кущ

Характеристики сорту малини Octavia

Якщо ви шукаєте особливий сорт з неймовірно смачними ягодами, рекомендуємо саджанці малини Octavia, які дають плоди в період пізніше за більшість літніх сортів, але раніше за ремонтанти, тож ви зможете насолоджуватися врожаєм вже від середини липня. Сорт надурожайний, тому з кожного куща можна зібрати в середньому 4 кг ягід розміром 6 г кожна. Максимальний врожай на третій рік від моменту висадки. Родючість досить тривала в часі, тому ви зможете насолоджуватися смаком свіжих ягід тривалий час протягом сезону до 5 тижнів.

Після посадки саджанці малини Октавія добре приживлюються, вирізняються активним галуженням й енергійною силою росту. В середньому гілочки, які родять, мають довжину до 20 см. Сорт полюбляє вологу, тому важливо контролювати вологість ґрунту. Після збору врожай ягід малини прекрасно витримує транспортування, тому може вирощуватися на продаж. Сорт стійкий до більшості хвороб, але від сірої гнилизни бажана профілактична обробка.  

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner