Саджанці абрикоси Gemma / Джемма, 2-річні

200 

Саджанці абрикоси Gemma італійської селекції – ідеальний варіант для приватного саду. Плоди дозрівають на початку серпня, мають вишуканий солодкий смак з легкою кислинкою. Абрикоси з прекрасними товарними якостями після дозрівання довго зберігаються на дереві й не опадають, аби тривалий період вживати свіжі плоди.

Характеристика абрикоси Gemma

  • Селекція: Італія
  • Термін дозрівання: початок серпня
  • Плоди: 60-70 г
  • Смак: солодкий з кислинкою біля шкірочки
  • Врожайність: висока

Саджанці абрикоси Gemma італійської селекції вирізняються одномірними плодами з високими товарними якостями, що тривалий період не осипаються з дерева після дозрівання. Плоди в середньому 60 г, але максимально можна отримати абрикоси до 80 г. Форма плодів овальна, дещо асиметрична з випнутим кінчиком.

Шкірочка має насичене жовтогаряче забарвлення з червоним рум’янцем по 40% поверхні плодів. М’якоть помаранчевого кольору,  соковита, приємна на смак. В плодах гармонійно поєднується медова солодкість й легка свіжа кислинка біля шкірочки. Кісточка велика.

Саджанці абрикоси Джемма мають високу стійкість до зимових морозів й імунітет до хвороб. Дерево має високу силу росту, швидко починає родити, відмінно адаптоване для вирощування в нашій кліматичній зоні. Абрикоси щорічно дають багатий врожай.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner