Саджанці нектарина Medvedivskyi / Медведівський, 2-річні

200 

Саджанці нектарина Medvedivskyi української селекції – відмінні смакові й товарні якості, плоди до 190 г. Гармонійний десертний смак.. Кісточка вільно відділяється від м’якоті світлого кольору. Шкірочка з бордовим рум’янцем. Сорт самоплідний, листя на ранньому етапі вегетації має червоний відтінок. Стійкість до морозів і хвороб висока.

Характеристика нектарина Medvedivskyi

  • Селекція: Україна
  • Термін дозрівання: початок серпня
  • Плоди: 150-190 г
  • Смак: десертний
  • Врожайність: висока, самоплідний сорт

Саджанці нектарина Medvedivskyi – один із кращих сортів української селекції з соковитими плодами десертного смаку й привабливим декоративним листям з червоним відтінком. Нектарин досягає 190 г, округлої форми з тонкою еластичною шкірочкою, що по всій поверхні вкрита бордовим рум’янцем.

Нектарини мають м’якоть світлого кольору. Смак гармонійний десертний з високим вмістом цукру й незначною кислинкою, що додає приємної пікантності. Кісточка вільно відділяється від м’якоті. Завдяки достатній щільності плоди прекрасно витримують транспортування, не втрачаючи відмінні товарні якості.

Саджанці нектарина Медведівський якнайкраще адаптовані до вирощування в нашій кліматичній зоні, мають розвинений імунітет для захисту від поширених хвороб. Дерево виростає середньої висоти до 3 м, має густу кулясту крону – потребує обрізки для формування правильної форми. Червоний відтінок листя на дереві зберігається на початковій стадії вегетації й додає рослині оригінальності.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner