Саджанці сливи Renklod de Bove / Ренклод де Бове, 2-річні

Саджанці сливи Renklod de Bove – промисловий бельгійський сорт з плодами оригінального жовто-зеленого кольору. Відмінні смакові якості й приємний мускатний післясмак. М’якоть соковита й смачна. Плоди 50 г довго зберігаються на дереві після дозрівання, мають тривалу лежкість.

Характеристики сливи Renklod de Bove

  • Селекція: Бельгія
  • Термін дозрівання: кінець серпня
  • Плоди: 4050 г
  • Смак: солодкий з мускатним присмаком
  • Врожайність: висока

Саджанці сливи Renklod de Bove – промисловий сорт бельгійської селекції має чималі плоди до 50 г з відмінними смаковими якостями. Шкірочка слив жовтого кольору з легким зеленуватим відтінком, тоненька й ніжна. М’якоть з десертним смаком і вишуканим мускатним присмаком.

Завдяки відмінним смаковим і товарним якостям сорт слив популярний для вирощування в приватних садах. Плоди дозрівають наприкінці серпня – на початку вересня залежно від погодних умов влітку й кількості теплих сонячних днів. Після дозрівання плоди тривалий час можуть залишатись на дереві.

Саджанці сливи Ренклод де Бове мають високу стійкість до морозів і поширених хвороб, тому не потребують особливого догляду. Дерево середньої сили росту з широкою густою кроною. Після збору врожаю сливи мають тривалий термін зберігання в прохолодних умовах. Сливи підходять для перероблення й виготовлення компотів, соків і пюре.

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner