Саджанці сливи Starking Delicious/ Старкін Делішес, диплоїдний сорт, 2-річні

Саджанці сливи Starking Delicious – американський сорт диплоїдної сливи з соковитими круглими плодами десертного смаку. М’якоть червона, кісточка маленька. Дерево до 3,5 м заввишки. Висока стійкість до морозів і хвороб – чудовий промисловий сорт для приватної садиби.

Характеристика сливи Starking Delicious

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: друга декада серпня
  • Плоди: 70-80 г
  • Смак: десертний кисло-солодкий
  • Врожайність: висока, потребує запилювача

Саджанці сливи Starking Delicious – диплоїдний сорт, що має надзвичайно смачні соковиті плоди з насиченим червоним забарвленням м’якоті. Диплоїдні сливи округлої форми, мають щільну шкірочку темно-червоного кольору. Плоди відмінно витримують транспортування, мають високі товарні якості, тому широко використовуються в промисловому вирощуванні.

Сливи досягають в середньому ваги 75 г. М’якоть ароматна, соковита, з десертним гармонійним смаком, що поєднує солодкість і вишукану кислинку. Кісточка маленька, але відділяється не на 100% вільно. Плоди можна використовувати для вживання у свіжому вигляді, або для перероблення й виготовлення соків чи джемів.

Саджанці сливи Старкін Делішес мають хороший імунітет до хвороб і середню силу росту. Дерево виростає до 3,5 м заввишки з акуратною овальною кроною. Стійкість до морозів висока, тому цей сорт диплоїдної сливи прекрасно адаптований для вирощування на всій території України. Період родючості починається на 3 рік після посадки. Врожайність стабільна.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner