Саджанці сливи Zhovta Afaska / Жовта Афаска, 2-річні

200 

Саджанці сливи Zhovta Afaska – болгарський сорт з плодами, що вражають ароматним медовим смаком. Дозрівають плоди до 150 г наприкінці серпня. Маленька кісточка легко відділяється від м’якоті – універсальне використання плодів для перероблення. Дерева мають імунітет до хвороб, стійкі до морозів.

Характеристика сливи Zhovta Afaska

  • Селекція: Болгарія
  • Термін дозрівання: кінець серпня
  • Плоди: до 150 г
  • Смак: солодкий медовий
  • Врожайність: висока

Саджанці сливи Zhovta Afaska – пізній сорт болгарської селекції, вирізняється високою врожайністю й відмінними смаковими якостями чималих плодів до 150 г. Сливи соковиті з вишуканим медовим смаком. Шкірочка жовтого кольору ефектно виділяє сорт поміж інших. Додатково на поверхні слив є характерний восковий наліт.

Плоди від 70 до 150 г, округлої трохи видовженої форми. М’якоть достатньо щільна, соковита. Плоди відмінно витримують транспортування. Смак слив вишуканий медовий з високим вмістом цукру. Насичений аромат підвищує товарні якості плодів. Кісточка невелика, вільно віддаляється від стиглої м’якоті.

Саджанці сливи Жовта Афаска підходять для приватного саду, а також для промислового вирощування – сорт високоврожайний, стійкий до морозів і хвороб. Дерево скороплідне, сильне, починає родити на 3 рік після посадки. Після збору врожай потребує перероблення – зберігається максимально до 2 тижнів.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner