Саджанці яблуні Super Chief Sandidge / Супер Чіф Сандідж, 2-річні

100 

Саджанці яблуні Super Chief Sandidge – сорт з червоними привабливими плодами з солодким смаком і неперевершеним ароматом. Яблука з оригінальним присмаком до 200 г відмінно підходять для промислового вирощування, дозрівають в жовтні й зберігаються до 4 місяців.

Характеристики яблуні Chief Sandidge

  • Селекція: Франція
  • Термін дозрівання: жовтень
  • Плоди: 180-200 г
  • Смак: солодкий з приємним присмаком
  • Врожайність: висока

Саджанці яблуні Super Chief Sandidge приваблюють яскравими червоними плодами правильної дещо видовженої серцеподібної форми з п’ятьма виступами внизу. Соковиті солодкі плоди майже без кислинки мають насичений витончений аромат. Після збору врожай зберігається до 4 місяців в прохолодному місці. Чудовий промисловий сорт з відмінними товарними якостями.

Плоди насиченого червоного кольору при повній зрілості набувають темного бордового відтінку. Шкірочка щільна з ефектним блиском. М’якоть жовтого кольору, соковита й хрустка, має насичений аромат з приємним оригінальним присмаком. Яблука відмінно підходять для вживання у свіжому вигляді.

Саджанці яблуні Супер Чіф Сандідж мають сильний імунітет до поширених хвороб, починають родити на 3-4 рік після посадки й дають стабільний високий врожай. Стійкість дерева до зимових морозів висока. Сорт невибагливий у догляді, не потребує особливої уваги – достатньо регулярно виконувати обрізку й профілактичні обробки.  

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner