Троянда чайно-гібридна La Perla / Ла Перла, 10-12 см

100 

Троянда чайно-гібридна La Perla пастельного кремового кольору з ніжним ароматом закохує з першого погляду. Витончені тендітні квіти сформовані з 40 пелюсток, бутон 11 см в діаметрі. Троянда цвіте повторно, стійка до дощів.

Характеристики сорту троянди La Perla

Оригінатор: W. Kordes & Sons

Країна: Німеччина

Квіток на стеблі: 1

Колір: кремово-білий

Форма бутона: чашоподібна

Кількість пелюсток: 35-40

Аромат: витончений

Діаметр квітки: 10-12

Висота куща: 80-100 см

Троянда чайно-гібридна La Perla – відмінний вибір для облаштування присадибної ділянки, декоративних клумб, а також для зрізки й формування букетів. Квіти кремово-білого кольору в центральній частині мають ледь помітний бурштиновий відтінок, що додає квітам тепла й ніжності. Кожен бутон класичної чашоподібної форми має 35-40 пелюсток, які щільно складені в бутон. Завдяки цьому троянда розкривається поступово й довго цвіте, зберігаючи привабливий вигляд. При повному розкритті квіти в діаметрі близько 11 см.

Чайно-гібридна троянда Ла Перла виведена німецьким оригінатором W. Kordes & Sons й відрізняється невибагливістю, що чудово доповнюється ефектним зовнішнім виглядом. Кущі пряморослі сягають у висоту до 0,8-1 м, ростуть рівно, чудово підходять для формування групових трояндових насаджень. Листя насиченого зеленого кольору щільно покриває кущі й відмінно відтіняє світлі троянди.

Сорт троянди цвіте повторно протягом всього сезону від червня до вересня. Рослина має високу стійкість до грибкових хвороб і морозів. Для зрізки рекомендується додаткова профілактична обробка для підвищення стійкості й витривалості квітів до різних умов вирощування.

Колір

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner