Саджанці лохини Спартан / Spartan, 3-річні

200 

Саджанці лохини Spartan з солодкими ягодами 1,8 г, що дозрівають від 15 липня, кущі морозостійкі дають врожай 7 кг і більше, сорт США, найкраще росте в кислому ґрунті.

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: середній, з 15 липня – 15 серпня
  • Плоди: 1,5-1,8 г
  • Смак: солодкий
  • Врожайність: 5-7 кг/кущ

Характеристика лохини Spartan

Для домашнього вирощування саджанці лохини Spartan є кращим вибором, адже  приносить врожай смачних ягід до 5-6 кг з куща, відмінно приживлюються після посадки, а також має високу стійкість до хвороб й різних кліматичних умов. Ягоди лохини мають багатий збалансований смак, яскраво виражений аромат, тому можуть використовуватися для здорового харчування й вживання у свіжому вигляді, або для приготування джемів, десертів чи заморожування.

Це самоплідний сорт, тому саджанці лохини Спартан не потребують пошуку додаткового запилювача, аби отримати багатий врожай, що дозріває від другої половини липня. Тривалість дозрівання довга – до вересня, тому ви зможете протягом тривалого часу вживати свіжі ягоди з власної присадибної ділянки. Зазвичай протягом сезону можна зібрати врожай у 3-4 підходи.

Кущі ростуть заввишки 1,5-2 м, полюбляють добре освітлені сонцем місця й закислений ґрунт. Стійкість кущів до морозів і шкідників висока, тому за умови регулярних профілактичних обробок ви зможете без зайвих зусиль отримувати щорічний хороший врожай смачних корисних ягід. Єдиною вимогою у догляді є контроль вологості ґрунту, який краще замульчувати.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner