Саджанці лохини Чандлер / Chandler, 3-річні

200 

Саджанці лохини Chandler з чималими солодкими ягодами до 3 г, дозріває з 15 липня, врожайність з куща до 9 кг, самозапильний сорт, США

  • Селекція: США, ARS
  • Термін дозрівання: середній, з 15 липня – 1 серпня
  • Плоди: 2-3 г
  • Смак: цукрово-солодкий
  • Врожайність: 7-9 кг/кущ

Характеристики лохини Chandler

Для отримання багатого врожаю обирайте саджанці лохини Chandler, що вирізняється великими ягодами з гармонійним цукрово-солодким смаком. Ягоди насиченого кольору з блакитним нальотом. М’якуш досить щільний і соковитий – відмінно витримує транспортування. Цей сорт виведений в США, має відмінну морозостійкість, витривалий до українського клімату.  Кущі лохини є самозапильними, тому не потребують висаджування додаткового запилювача для підвищення врожайності. 

Завдяки великим плодам саджанці лохини Чандлер є відмінним промисловим сортом для отримання ягід, що підходять для вживання у свіжому вигляді, для десертів, випічки, а також заморожування. Ягоди дозрівають від середини червня і протягом серпня.

Кущі лохини виростають до 2 м заввишки, мають округлу форму й щільну структуру, тому відмінно вписуються в ландшафт. Цвітіння припадає на квітень, коли кущі вкриваються білими квітами у формі привабливих дзвіночків білого або подекуди блідо-рожевого відтінку. Листя густо вкриває кущі, а восени набуває мідно-червоного забарвлення.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner