Саджанці ожини Натчез / Natchez, 2-річні

70 

Саджанці ожини Natchez – ягоди солодкі з легкою кислинкою 7-10 г, дають багатий врожай 10-20 кг з куща, пагони без колючок, відмінний промисловий сорт

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: ранній, кінець червня
  • Плоди: 7-10 г
  • Смак: солодкий, десертний
  • Врожайність: 7-10 кг/кущ, до 20 кг

Характеристики ожини Natchez

Якщо ви шукаєте ранні сорти, що дають багатий врожай, пропонуємо обрати саджанці ожини Natchez американської селекції, які досить популярні серед садівників. Ягоди вирізняються солодким десертним смаком розміром до 10 г довжиною близько 4 см. Смак гармонійний багатий з ледь відчутною кислинкою, що робить солодкий присмак врівноваженим. М’якоть ягід ожини досить соковита й одночасно щільна, а кісточки дрібні. Цей сорт відмінно підходить для продажу соковитих ягід.

Висаджуючи саджанці ожини Натчез, будьте готові до того, що кущі сягають заввишки до 5 м і за умови правильного догляду максимально можуть давати до 20 кг врожаю. Зазвичай врожайність може бути 10 кг на початку родючості. Кущ потребує додаткової опори для пагонів для витримки ваги ягід за умови максимальної родючості.

Сорт Натчез відмінно адаптований до зими, проте молоді пагони для захисту від морозів краще спустити з опори на землю і додатково забезпечити укриття. Стійкість до хвороб висока, але для високої родючості бажані профілактичні обробки, що підсилять рослину.  

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner