Саджанці жимолості Бажовська / Bazhovska, 2-річні

100 

Саджанці жимолості Bazhovska з витонченим солодким смаком і кислинкою, ягоди до 1,8 г з корисними мікроелементами, стійкі до морозів, хвороб і шкідників, високі врожаї до 2,5 кг з куща

  • Термін дозрівання: середній, перша декада червня
  • Плоди: 1,5-1,8 г
  • Смак: десертний, без гіркоти, ароматний
  • Врожайність: 1,5-2,5 кг/кущ
  • Коренева система: відкрита

Характеристики жимолості Bazhovska

Для вирощування соковитих корисних ягід обирайте саджанці жимолості Bazhovska, плоди якої мають приємний десертний смак з витонченим ароматом. Плоди ранньо-середнього терміну дозрівання не мають гіркоти, вагою до 1,8 г з тонкою шкірочкою. Солодкий смак з легкою кислинкою максимально гармонійний і приємний – ягоди чудово підходять для вживання у свіжому чи переробленому вигляді.

Саджанці жимолості Бажовська виростають в кущі з овальною компактною кроною заввишки до 1,9 м. З кожного куща в середньому до 2,5 кг ягід. Врожайність стабільна, адже жимолость цього сорту витривала до зимових морозів, різних погодних умов влітку, а цвіт стійкий до весняних заморозків. Також варто зазначити високу стійкість до хвороб і шкідників.

Зверніть увагу, що сорт потребує запилювача. Обирайте сорт жимолості для перехресного запилення з подібним терміном дозрівання, як то Усульга чи інші сорти жимолості.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner