Саджанці винограду Кодрянка / Kodrianka, 2-річні

100 

Обирайте якісні дворічні саджанці винограду Kodrianka, що відомі своїм вишуканим смаком та вражаючими ягодами до 8 г. Сорт Kodrianka вирощений за селекцією “Виерул” у Молдові, відомої своєю досвідченою селекційною роботою

  • Селекція: «Виерул», Молдова
  • Термін дозрівання: надранній (110-118 днів)
  • Розмір ягоди: 31 x 19 мм, 6-8 г
  • Смак ягоди: приємний, ніжний, цукристість 18-19%, кислотність 6-7 г/л 

Основні характеристики винограду Kodrianka

Наші саджанці винограду Kodrianka належать до надранніх сортів, що означає, що ви зможете насолоджуватися врожаєм всього через 110-118 днів після посадки. Це дає вам можливість насолоджуватися свіжим виноградом вже на початку сезону.

Ягоди винограду Kodrianka відрізняються вражаючими розмірами. Кожна ягода важить до 8 грам, що свідчить про їхню соковитість та поживні властивості.

Смак винограду вражає своєю приємністю та ніжністю. З цукристістю, що становить 19%, і легкою кислотністю на рівні 6-7 г/л, виноград цього сорту подарує вам справжнє задоволення від його споживання.

Саджанці винограду Кодрянка – це відмінний вибір для тих, хто цінує смакові якості та хоче насолоджуватися власним врожаєм. Поспішайте замовити саджанці вже сьогодні та отримайте можливість вирощувати свій власний смачний виноград у вашому саду або городі.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner