Саджанці груші Талгарська красуня / Talharska Krasunia, 2-річні

150 

Саджанці груші Talharska Krasunia – витривалий сорт, дає багатий врожай, плоди 200 г з десертним смаком і ароматом, універсальне призначення від вживання в свіжому вигляді до переробки. Дерево стійке до морозів і посухи, є імунітет до хвороб.

Характеристики груші Talharska Krasunia

  • Селекція: Казахстан
  • Термін дозрівання: кінець вересня
  • Плоди: 180-200 г
  • Смак: солодкий десертний
  • Врожайність: висока

Саджанці груші Talharska Krasunia казахської селекції мають плоди відмінної товарної якості з гармонійним десертним смаком, добре зберігаються протягом кількох місяців і витримують транспортування. Плоди сягають в середньому 200 г, мають правильну акуратну форму. Шкірочка гладка щільна жовтого кольору з рум’янцем, що подекуди розтушований до цяток.

Груші вирізняються відмінними смаковими якостями. М’якоть соковита, має насичений десертний смак зі збалансованою кислинкою й солодкістю. Сорт універсальний, груші можна вживати у свіжому вигляді, продавати, використовувати для перероблення, консервації, соків і компотів.

Саджанці груші Талгарська красуня добре приживлюються, мають високу витривалість до різних погодних умов, невибагливі в догляді, чудово витримують посушливе літо й морозні безсніжні зими. Дерево сильне, стійке до хвороб. Родючість починається на 2-3 рік після посадки.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner