Саджанці черешні Samba / Самба, 2-річні

Саджанці черешні Samba середнього терміну дозрівання, мають десертні солодкі плоди 12 г, врожаність дуже висока – до 70 кг з дерева. Плодоносіння починається на 4 рік після посадки. Прекрасний промисловий сорт для домашнього використання. Висока стійкість до хвороб і морозів.

Характеристики черешні Samba

  • Селекція: Канада
  • Термін дозрівання: середній
  • Плоди: 12 г
  • Смак: десертний солодкий
  • Врожайність: 70 кг
  • Підщепа: Магалебка

Саджанці черешні Samba канадської селекції вирізняються крупними плодами до 12 г з високими товарними якостями й неперевершеним десертним смаком. Ягоди мають щільну шкірочку темно-червоного кольору, соковиту хрустку м’якоть з насиченим приємним смаком й достатньою солодкістю. Відмінний промисловий сорт, який стане чудовою окрасою приватного саду.

Плоди дозрівають наприкінці червня. Особливість сорту полягає в стійкості ягід до розтріскування. Навіть за умови дощового літа черешні зберігають відмінні смакові й товарні властивості. Після дозрівання ягоди довго утримуються на дереві, набираючи максимальної солодкості. Кісточка маленька, легко відділяється від м’якоті, тому черешні можна використовувати для переробки.

Саджанці черешні Самба починають плодоносити на 4 рік після посадки, стійкі до хвороб й відмінно витримують зимові морози. В посушливе літо дерева мають високу витривалість. Сорт самоплідний, тому запилювачі для отримання високого врожаю не потрібні. Плоди мають хорошу лежкість й стійкі до транспортування.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner