Саджанці вишні Рубін / Ruby, 2-річні

Саджанці вишні Rubin – скороплідний сорт, плоди дозрівають наприкінці червня, ягода 6 г має витончений десертний смак. Німецький промисловий сорт з відмінною приживлюваністю, має імунітет до поширених хвороб, невибагливий у догляді.

Характеристика вишні Ruby

Саджанці вишні Ruby невибагливі у догляді, мають соковиті плоди з витонченим десертним смаком. Розмір ягід в середньому 6 г. М’якоть вишні соковита, яскраво-червона з вираженими волокнами. Плоди формують по 1-2 правильної круглої форми. Шкірочка темного червоного кольору. Кісточка невелика, легко відділяється від м’якоті, тому сорт відмінно підходить для переробки.

Саджанці вишні Рубін невибагливі у догляді, адаптовані до зимових морозів, формують міцне врожайне дерево висотою до 5 м. Крона формується у формі кулі, має зелене листя з яскравим блиском. Під час цвітіння вишня має ефектний вигляд, квіти приємно пахнуть.

Цей сорт вишні відмінно підходить для промислового вирощування, швидко досягає зрілості для плодоносіння. Вже на 3 рік дерева починають давати хороший врожай. Смакові якості мають досить високий бал 4,7. Стійкість до грибків і хвороб висока. Плоди добре витримують транспортування.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner