Саджанці яблуні Odysso / Одіссо, 2-річні

100 

Саджанці яблуні Odysso – сорт швейцарської селекції з червоною м’якоттю й солодкими смачними плодами. Яблука до 200 г дозрівають у жовтні, після збору врожаю протягом кількох тижнів набувають багатого смаку й аромату.

Характеристики яблуні Odysso

  • Селекція: Швейцарія
  • Термін дозрівання: початок жовтня
  • Плоди: 190-200 г
  • Смак: солодкий
  • Врожайність: висока

Саджанці яблуні Odysso швейцарської селекції привертають увагу яскравою червоною м’якоттю плодів з соковитим солодким смаком. Оригінальний сорт виділяється найяскравішим смаком поміж подібних за характеристиками яблук із серії Redlove. Плоди дозрівають на початку жовтня, добре витримують транспортування й мають відмінні товарні якості.

Яблука сягають 200 г, мають яскраво забарвлену червону шкірочку й аналогічну яскраву м’якоть. В розрізі видно, що червоне забарвлення м’якоті нерівномірне, з висвітленням в центральній частині плода. Смак гармонійний, солодкий і ароматний. Після збирання врожаю плоди набувають максимальних смакових якостей і аромату протягом 3 тижнів.

Саджанці яблуні Одіссо виростають до 4-4,5 м з акуратною вертикальною кроною. Стійкість до хвороб і морозів висока, тому сорт відмінно приживається в нашій кліматичній зоні. Дозрілі яблука зберігаються за сприятливих умов у прохолодному місці до 5 місяців без втрати товарних якостей.

Возраст саженца

1, 2

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner