Саджанці яблуні Jeromine / Жеромін, 2-річні

100 

Саджанці яблуні Jeromine – Франція, сорт дозріває наприкінці вересня, має солодкі плоди до 200 г з ефектним блиском. Яблука червоні, м’якоть хрустка світла. Ідеальний промисловий сорт, що зберігається до 6 місяців.

Характеристики яблуні Jeromine

  • Селекція: Франція
  • Термін дозрівання: кінець вересня
  • Плоди: 180-200 г
  • Смак: солодкий з кислинкою
  • Врожайність: висока, промисловий сорт

Саджанці яблуні Jeromine французької селекції відносяться до популярного промислового сорту, що вирощується в Європі. Плоди середнього розміру до 200 г мають гармонійний десертний смак з чудовим поєднанням солодкого й кислого смаків. Яблука насиченого червоного кольору мають щільну тонку шкірочку, достатньо еластичну з привабливим восковим блиском.

М’якоть яблука соковита й ароматна, хрустка світлого кольору. Плоди мають відмінні товарні якості, добре зберігаються й витримують транспортування. В холодильниках плоди зберігаються понад пів року, також можна зберігати в сухому льоху. Яблука відмінно підходять для вживання у свіжому вигляді, а також для перероблення – ідеальний промисловий сорт.

Саджанці яблуні Жеромін потребують запилювача, аби отримувати багатий врожай. Дерево має середню силу росту й акуратну крону, використовується для закладання великих за площею яблучних садів. Сорт невибагливий у догляді, росте на будь-яких ґрунтах, має високий імунітет до хвороб. Дерево стійке до морозів.

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner