Саджанці вишні Зустріч / Vstrecha, 2-річні

200 

Саджанці вишні Vstrecha української селекції відмінно адаптовані до наших кліматичних умов, сорт має плоди 7 г з гармонійним кисло-солодким смаком, ягода соковита, кісточка вільна – чудовий варіант для переробки. Період дозрівання плодів – середина червня.

Характеристики вишні Vstrecha

  • Селекція: УААН
  • Термін дозрівання: середній, 15-20 червня
  • Плоди: 7 г
  • Смак: солодкий з легкою кислинкою, соковитий
  • Врожайність: висока
  • Підщепа: Магалебка

Саджанці вишні Vstrecha відмінно підходять для саду, дають чудові соковиті плоди, що гармонійно поєднують соковитість і солодкий смак з легкою пікантною кислинкою. Ягоди дозрівають в умовах теплого літа в Південних регіонах України з середини червня. Ягоди в середньому досягають розмірів 7 г, при нормуванні врожаю максимальна вага ягід сягає 8-12 г.

Смак ягід приємний десертний, має дегустаційну оцінку 5 балів. Шкірочка плодів тонка яскраво-червоного кольору. М’якоть соковита з гармонійним кисло-солодким смаком з достатньою кількістю цукру й помірною кислотою. Після повного достигання плоди набувають темно-червоного насиченого забарвлення й максимальної солодкості.

Саджанці вишні Зустріч невибагливі в догляді, формують дерево з акуратною круглою кроною з помірною густотою й відмінною проникністю для сонячного світла. Ягоди легко знімаються з дерева – врожай зручно збирати й транспортувати без опадання від черешків. Кісточка невелика, легко відділяється від м’якоті, тому плоди підходять для переробки.

Дерево невибагливе у догляді, витримує зимові морози й посушливе літо. Стійкість до хвороб і грибків висока.

Країна

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner