Саджанці груші Декора / Dekora, 2-річні

150 

Саджанці груші Dekora – колоновидний сорт, плоди 250 г з карамельним смаком, дерево акуратне без великих бічних гілок, невибагливе у догляді, стійке до хвороб, врожай дозріває наприкінці серпня, багатий врожай, самоплідний сорт.

Характеристики груші Dekora

  • Термін дозрівання: кінець серпня
  • Плоди: 250 г
  • Смак: солодкий карамельний
  • Врожайність: висока, самоплідний сорт

Саджанці груші Dekora має акуратну колоновидну крону, рівномірні великі плоди до 250 г з вишуканим солодко-карамельним смаком, що дозрівають наприкінці серпня. Особливість сорту в низькій лежкості – груші після збору потрібно якомога скоріше переробити, адже вони не призначені для довготривалого зберігання. Відмінний сорт для приватного саду й вживання у свіжому вигляді чи для консервації.

Смак десертний солодкий з приємним карамельним післясмаком – велика кількість цукру, тому чудово підходить для компотів чи варення. М’якоть соковита, біла. Шкірочка тонка, досить щільна, має комбіноване забарвлення з рум’янцем з боку, що обернений під час дозрівання до сонця.

Саджанці груші Декора швидко приживлюються, починають родити на 2 рік після посадки, витривалі до наших кліматичних умов, мають високу стійкість до хвороб. Імунітет розвинений до більшості відомих хвороб, тому в догляді сорт невибагливий. Дерево виростає до 2 м у висоту, займає мало місця на присадибній ділянці.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner