Саджанці черешні Регіна / Regina, 2-річні

Саджанці черешні Regina мають високу врожайність до 50 кг, починають плодоносити на 4 рік після посадки, плоди 9 г соковиті солодкі з приємною кислинкою, період дозрівання починається наприкінці липня. Відмінний промисловий сорт для приватного саду, невибагливий у догляді, сильний імунітет до хвороб.

Характеристики черешні Regina

  • Селекція: Німеччина
  • Термін дозрівання: кінець липня
  • Плоди: 9 г
  • Смак: солодкий з кислинкою
  • Врожайність: 40-50 кг
  • Підщепа: Магалебка

Саджанці черешні Regina німецької селекції відмінно підходять для вирощування в Україні, дають багатий врожай і мають смачні чималі ягоди з десертним смаком. Дегустаційна оцінка смакових якостей черешні складає 4,8 бала. Ягоди формуються вагою 8-9 г, мають темно-червоне забарвлення, близьке до бордового.

Шкірочка черешні щільна, добре захищає плоди від пошкодження під час транспортування. Також черешні відмінно витримують дощову погоду й не розтріскуються, зберігаючи 100% товарний вигляд. Цей сорт добре підходить для вирощування на продаж – ягоди мають відмінні товарні якості й лежкість. М’якоть щільна, дуже соковита, має темно-бордове забарвлення. Кісточка вільна.

Саджанці черешні Регіна відмінно приживлюються на новому місці, період плодоносіння починається на третій рік після висадки. Дерево росте міцне, висотою до 4 м. Для підвищення якості плодоносіння бажано висаджувати поруч запилювач. Стійкість сорту до захворювань висока. Дерева витривалі до зимових морозів і літньої посушливої погоди.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner