Саджанці черешні Tamporion / Темпоріон, 2-річні

200 

Новий український сорт саджанців черешні Tamporion – 2-річні саджанці розвиваються в міцні, здорові дерева з високою врожайністю. Щороку вас чекає смачний урожай черешень, вагою від 10 до 13 грамів, з неймовірним солодким смаком.

Характеристики черешні Tamporion

Селекція: Україна

Термін дозрівання: кінець червня — початок липня

Плоди: 10-13 г

Смак: солодкий

Врожайність: висока

Плоди Tamporion мають гладку червону шкірку. М’якоть соковита та солодка, має яскравий червоний колір. Смак неймовірно солодкий і освіжаючий, достатньо гармонійний. Відмінно підходить для вживання у їжу у свіжому вигляді, особливо для дітей.

Дерева черешні Tamporion досягають середньої висоти й мають акуратну крону. Дерева цвітуть у кінці весни, створюючи чудовий вид своїми білими квітами. Рекомендуємо садити їх на відстані 4-5 метрів один від одного в глибокому, добре дренованому ґрунті.

Саджанці черешні Tamporion починають родити через 2-3 роки після посадки. Врожай великий і смачний. Плоди можна зберігати в холодильнику протягом декількох днів, і вони залишаються солодкими і соковитими. Дерева стійкі до хвороб і морозостійкі, гарантуючи надійний врожай роки в рік.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner