Саджанці черешні Viestochka / Вєсточка, 2-річні

200 

Сорт черешні Viestochka – український дивовижний дарунок природи. Наші 2-річні саджанці обережно вирощені, готові до висадки. Спробуйте кисло-солодкі плоди розміром 9-10 грамів, які рясніють на цьому дереві.

Характеристики черешні Viestochka

  • Селекція: Україна
  • Термін дозрівання: початок червня 
  • Плоди: 9-10 г
  • Смак: кисло-солодкий
  • Врожайність: середня

Плоди саджанців черешні Viestochka мають гладку червону шкірку, яка захищає ніжну м’якоть від зовнішніх впливів. Смак цих плодів – неперевершений, кисло-солодкий, тому кожна ягідка подарує насолоду на вашому столі. Аромат цієї черешні зачаровує, тому краще її споживати у свіжому вигляді, отримуючи максимум користі від вітамінів.

Дерева черешні ростуть середньою висотою досить стійкі до поширених хвороб, тому за умови профілактичних обробок багатий врожай гарантований. Для посадки краще обирати ділянку з достатньою кількістю сонячного проміння. Рекомендуємо садити саджанці на відстані 4 метрів один від одного в добре дренованому ґрунті.

Саджанці черешні Вєсточка почнуть радувати вас врожаєм на 2 рік. Ви можете зберігати плоди протягом декількох днів в холодильнику, і вони залишаться соковитими та смачними. Ці плоди легко транспортувати та продавати, а дерева є стійкими до хвороб і морозостійкими, забезпечуючи вам надійний врожай роками.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner