Саджанці черешні Кристаліна / Cristalina, 2-річні

200 

Саджанці черешні Cristalina вирізняються крупними плодами 12 г з приємним десертним смаком, промисловий сорт. Висока врожайність, період дозрівання плодів тривалий, ягоди не опадають і не розтріскуються. Сорт придатний для продажу – відмінні товарні якості.

Характеристики черешні Cristalina

Селекція: Канада

  • Термін дозрівання: початок червня
  • Плоди: 10 г
  • Смак: десертний солодкий
  • Врожайність: висока
  • Підщепа: Магалебка

Саджанці черешні Cristalina – кращий вибір для отримання раннього врожаю соковитих солодких ягід великого розміру 10-12 г. В південних регіонах черешня цього сорту дозріває в кінці травня, а в інших – з початку червня. Це чудова за смаковими й товарними якостями рання черешня, яку можна вирощувати в промислових масштабах на продаж.

Смак черешні десертний з високим вмістом цукру. Соковиті ягоди досить пружні, добре витримують транспортування для продажу. Черешня темно-червоного насиченого кольору з хрумкою соковитою м’якоттю. Кислинка ледь відчутна, додає пікантного приємного присмаку солодким ягодам. Плоди під час дозрівання не розтріскуються, мають відмінні товарні якості.

Саджанці черешні Кристаліна стійкі до хвороб, витривалі до зимових морозів і мають вискоку приживлюваність. Період дозрівання має тривалий термін, тому врожай можна збирати поступово кількома партіями. Дерева ростуть з сильною розлогою кроною.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner