Саджанці груші Листопадова / Noiabrskaia, 2-річні

150 

Саджанці груші Noiabrskaia – плоди до 400 г з кисло-солодким смаком, м’якоть масляниста соковита, плоди дозрівають на початку жовтня, відмінний сорт для перероблення, добре витримує транспортування. Дерево має стійкість до морозів і поширених хвороб.

Характеристики груші Noiabrskaia

  • Селекція: Молдова
  • Термін дозрівання: кінець вересня-початок жовтня
  • Плоди: 250-400 г
  • Смак: кисло-солодкий
  • Врожайність: висока

Саджанці груші Noiabrskaia молдавської селекції невибагливі у догляді, мають чималі плоди до 400 г з гармонійним десертним смаком, період дозрівання на початку жовтня. Плоди добре зберігаються, відмінно витримують транспортування. Завдяки високим смаковим якостям сорт універсальний у використанні – груші смачні у свіжому вигляді, а також добре підходять для перероблення.

Форма груш конусоподібна, витягнута, зі щільною шкірочкою зеленого кольору з рум’янцем по тому боку, що обернений до сонця. М’якоть соковита, масляниста з насиченим грушевим ароматом і гармонійним кисло-солодким смаком.

Саджанці груші Листопадова починають родити на 3 рік після посадки, дерево середньої сили росту до 3,5 м, з акуратною кроною, що має помірну розлогість. Груша щільно вкрита насичено-зеленим листям. Дерево має високу стійкість до поширених хвороб, імунітет досить високий, тому груша не потребує особливого догляду. Стійкість до зимових морозів висока.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner