Саджанці нектарина Big Top / Біг Топ, 2-річні

Саджанці нектарина Big Top – американський сорт з чималими плодами до 200 г й гармонійним смаком і солодким післясмаком. Сильне дерево, стійке до морозів. Плоди після дозрівання можна залишати на дереві певний час, аби вживати нектарини у свіжому вигляді – кращий варіант для приватного саду.

Характеристика нектарина Big Top

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: початок серпня
  • Плоди: 150-200 г
  • Смак: солодкий медовий
  • Врожайність: висока

Саджанці нектарина Big Top американської селекції вирізняються соковитими чималими плодами 200 г з вишуканим десертним смаком і медовим післясмаком. Плоди дозрівають на початку серпня й відмінно підходять для вживання у свіжому вигляді, а також для приготування різних кулінарних виробів. Високі товарні якості роблять сорт популярним для вирощування не лише в приватних садах.

Нектарини округлої правильної форми, всі рівномірні з відмінними товарними якостями. Шкірочка повністю вкрита яскравим червоним рум’янцем, що подекуди наближається до бордового. М’якоть соковита, жовтого забарвлення по основній частині плода й червоним відтінком ближче до кісточки. Смак медовий солодкий з приємним ароматом.

Саджанці нектарина Біг Топ добре адаптовані до вирощування в наших умовах, мають сильний імунітет. Дерево має високу силу росту, формує розлогу пишну крону. Після дозрівання плоди тривалий час можуть залишатися на дереві без втрати смакових якостей. Сорт витривалий до морозів.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner