Саджанці нектарина Concettina / Концетіна, 2-річні

200 

Саджанці нектарина Concettina – смачний інжирний сорт італійської селекції, відмінно адаптований для нашої кліматичної зони. Плоди соковиті, солодкі з високим вмістом цукру. М’якоть біла, щільна, витримує транспортування – прекрасні товарні якості. Дерево акуратне до 2,5 м, стійке до морозів і хвороб.

Характеристика нектарина Concettina

  • Селекція: Італія
  • Термін дозрівання: початок серпня
  • Плоди: 100-120 г
  • Смак: солодкий, майже без кислинки
  • Врожайність: висока, промисловий сорт

Саджанці нектарина Concettina італійського інжирного сорту вирізняються поміж інших солодкими соковитими плодами з білою щільною м’якоттю, яка майже не має кислоти. Сорт дуже популярний в промисловому вирощуванні завдяки високим товарним якостям плодів, що відмінно витримують транспортування й довго зберігаються після збору.

Плоди вагою до 120 г з гладкою шкірочкою, яка майже на 100% вкрита яскраво-червоним рум’янцем. За умови повного дозрівання шкірочка набуває насиченого вишневого забарвлення. М’якоть контрастного біло-зеленого кольору, соковита з вишуканим десертним смаком.

Саджанці нектарина Концетіна мають середню силу росту, виростають у дерево заввишки близько 2,5 м. Сорт має високий імунітет до хвороб, адаптований до вирощування в нашій кліматичній зоні, добре витримує зимові морози. Відмінний сорт для дому чи промислового саду, не потребує особливого догляду.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner