Саджанці персика Flemin Furi PF-5B / Флемінг Ф’юрі PF-5B, 1-річні

200 

Отримайте найсмачніший персиковий врожай з нашими саджанцями персика Flemin Furi PF-5B. Ці 1-річні саджанці розвиваються в шедевральні дерева, що приносять плоди середньої врожайності. Плоди, вагою від 100 до 250 грамів, вражають солодкістю, соковитістю і неперевершеним ароматом.

Характеристики персика Flemin Furi PF-5B

Селекція: США

Термін дозрівання: початок липня

Плоди: 100-250 г

Смак: солодкий, соковитий

Врожайність: середня

Плоди саджанців персика Flemin Furi PF-5B мають оранжеву шкірку з червоним рум’янцем, що вкриває майже всю поверхню плода, і ніжним пухнастим покривом. Солодка, соковита м’якоть має яскравий апельсиновий колір. У персиків неймовірний смак. Аромат цих персиків зачаровує і робить їх справжньою насолодою для всіх любителів фруктів.

Дерева ростуть до середньої висоти й мають гармонійну округлу крону. Їхнє листя темно-зелене і стійке до хвороб. Дерева цвітуть у квітні, створюючи чудовий вид своїми рожевими квітами. Рекомендуємо садити їх на достатній відстані один від одного та в глибокому, добре дренованому ґрунті.

Саджанці персика Флемінг Ф’юрі PF-5B починають родити через 2-3 роки після посадки. Врожай середній, але надзвичайно смачний. Плоди можна зберігати протягом кількох днів в холодильнику. Вони добре переносять транспортування та зберігають свій смак і аромат. Дерева стійкі до багатьох хвороб і зимостійкі, що робить їх ідеальними для вашого саду.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner