Саджанці персика Crosby / Кросбі, 2-річні

200 

Саджанці персика Crosby – хітовий канадський сорт, що має найвищу морозостійкість й імунітет до хвороб. Смак персиків солодкий з витонченим абрикосовим присмаком. М’якоть соковита, кісточка маленька й легко відділяється. Дерево починає родити на 3-4 рік. Відмінний промисловий сорт.

Характеристика персика Crosby

  • Селекція: Канада
  • Термін дозрівання: перша декада серпня
  • Плоди: 200-280 г
  • Смак: солодкий з оригінальним ароматом
  • Врожайність: стабільно висока

Саджанці персика Crosby канадської селекції вирізняються надвисокою стійкістю до морозів і високим імунітетом до поширених в Україні хвороб. Плоди персика в середньому сягають маси до 280 г, а подекуди з’являються більші – до 300 г. Завдяки високим товарним якостям цей сорт дуже популярний не тільки в промислових садах, а також і в приватних.

Персики яскравого жовтого забарвлення з насиченим червоним рум’янцем, що вкриває близько третини поверхні плода з того боку, що освітлений сонцем. М’якоть дуже соковита, жовта з великим вмістом цукру. Щільність м’якоті дозволяє транспортувати плоди без шкоди товарним якостям. Персики мають оригінальний вишуканий аромат.

Саджанці персика Кросбі добре приживлюються, родючість дерев починається на 3-4 рік. Врожай після збору можна безперешкодно транспортувати й зберігати протягом 5 днів. Персики мають універсальне призначення, прекрасно підходять для перероблення. Кісточка невелика, легко відділяється від м’якоті.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner