Саджанці персика Tendresse / Тендрес, 2-річні

200 

Саджанці персика Tendresse – новий промисловий сорт з чималими плодами до 450 г. Ароматний, солодкий, відмінно витримує транспортування. М’якоть біла, вільно відділяється від невеликої кісточки. Сорт прекрасно підходить для перероблення, зберігається протягом тижня. Стійкість до морозів і хвороб висока.

Характеристика персика Tendresse

  • Селекція: Франція
  • Термін дозрівання: кінець серпня
  • Плоди: 200-450 г
  • Смак: солодкий десертний
  • Врожайність: висока, сорт самоплідний

Саджанці персика Tendresse мають високу зимостійкість й вражають чималими плодами з гармонійним десертним смаком. В середньому вага персика складає від 200 г, а за умови нормування врожаю можна отримати максимально 450 г. Цей сорт самоплідний, тому не потребує висаджування поруч запилювача, що особливо зручно на невеликих ділянках.

Персики мають округлу форму, дещо сплющену в центральній частині. Шкірочка злегка запушена, середньої щільності, міцна, витримує транспортування. Забарвлення персиків ніжного кремового кольору з рум’янцем, що вкриває 70% поверхні плода. М’якоть дуже соковита, майже біла, щільна, має приємний десертний смак.

Саджанці персика Тендрес відмінно підходять для промислового вирощування – плоди після збору зберігаються до 1 тижня. Кісточка вільно відділяється від плодів, тому їх використання універсальне для вживання у свіжому вигляді, кулінарії чи перероблення. Дерево адаптоване до вирощування в нашій кліматичній зоні, витривале до морозів і хвороб.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner