Саджанці персика Harnas / Харнас, 2-річні

Саджанці персика Harnas – промисловий сорт канадської селекції, плоди соковиті з гармонійним десертним смаком і вишуканим ароматом, шкірочка щільна міцна, м’якоть жовта стійка до транспортування, кісточка вільна. Сорт універсальний у застосуванні, стійкий до хвороб і морозів, високоврожайний.

Характеристика персика Harnas

  • Селекція: Канада
  • Термін дозрівання: кінець липня
  • Плоди: 150-180 г
  • Смак: солодкий з легкою кислинкою
  • Врожайність: висока

Саджанці персика Harnas – сорт канадської селекції з помірними плодами округлої трохи видовженої форми з гармонійним десертним смаком соковитої м’якоті. Плоди в середньому досягають 180 г, одномірні, з високими товарними якостями й стійкістю до транспортування. М’якоть досить щільна, має неперевершений аромат.

Плоди насиченого жовтого кольору з яскравим рум’янцем по більшій частині поверхні – до 70-90%. Шкірочка щільна, міцна, має легке запушення. М’якоть соковита жовтогарячого кольору. Кісточка невелика вільно відділяється від м’якоті. Плоди мають універсальне призначення, найкраще смакують у свіжому вигляді.

Саджанці персика Харнас із серії промислових сортів мають високу стійкість до хвороб, тому підходять для вирощування екологічних фруктів. Стійкість до морозів висока. Дерево має високу силу росту, без формування сягає 4,5 м. Плоди стійкі до розтріскування, зберігають товарні якості.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner