Саджанці персика Sugar Time / Шугар Тайм, 2-річні

200 

Саджанці персика Sugar Time – плоди соковиті медово-солодкі, ароматні. Відмінний промисловий сорт, самоплідний, не потребує запилювача. Персики до 240 г, шкірочка з бордовим рум’янцем. М’якоть жовта, щільна, витримує транспортування – найкращий солодкий сорт для промислового вирощування. Морозостійкість й імунітет високі.

Характеристика персика Sugar Time

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: кінець червня
  • Плоди: 200-240 г
  • Смак: солодкий медовий
  • Врожайність: висока, самоплідний

Саджанці персика Sugar Time – вибір для тих, хто цінує в плодах медову солодкість, ніжність і витончений аромат. Сорт виведено в США, він прекрасно адаптований для нашої кліматичної зони, має відмінну стійкість до різних погодних умов. Дерево починає рано родити, саджанці швидко приживлюються й мають високу силу росту.

Персики середньої ваги до 240 г округлої форми, рівномірні з високими товарними якостями. Шкірочка повністю вкрита насиченим темно-бордовим рум’янцем. М’якоть, як у більшості персиків, жовта, соковита, досить щільна й дуже солодка. Медовий смак персиків дуже насичений і ароматний. Плоди прекрасно витримують транспортування.

Саджанці персика Шугар Тайм ідеально підходять для закладання промислових садів. Дерева не потребують особливого догляду – важливо правильно обрати місце для посадки з достатньою кількістю сонця й приділити увагу формуванню крони для якнайкращої родючості. Морозостійкість висока.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner