Саджанці персика Royal Jim / Роял Джим, 2-річні

200 

Саджанці персика Royal Jim – прекрасний промисловий сорт американської селекції для приватного саду. Плоди соковиті, десертного смаку з відмінними товарними якостями, витривалі до транспортування – універсальні у застосуванні. Дерево високоврожайне, витривале до морозів.

Характеристика персика Royal Jim

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: початок вересня
  • Плоди: 230-300 г
  • Смак: гармонійний десертний з кислинкою
  • Врожайність: стабільно висока

Саджанці персика Royal Jim із королівської серії американської селекції Флойда Зайгера – відмінне поєднання десертного смаку й товарних якостей. Персик цього сорту широко застосовується для промислового вирощування завдяки високій врожайності й невибагливості у догляді.

Персики вагою від 230 г за умови нормування досягають більших розмірів. Плоди округлої форми. Шкірочка щільна, жовта, має насичений темно-червоний рум’янець по всій поверхні. Запушеність легка. М’якоть дуже соковита, має приємний аромат й прекрасний десертний смак із вишуканою кислинкою. М’якоть трохи волокниста – кісточка відділяється із невеликою кількістю волокон.

Саджанці персика Роял Джим виростають у сильне дерево висотою до 4 м, стійке до хвороб і морозів. Дерево легко витримує різні погодні умови, витривале до посухи. Плоди після збору зберігаються протягом 7 діб, підходять для вживання у свіжому вигляді, а також для перероблення. Прекрасний вибір для приватного саду.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner