Саджанці персика Sweet Ring / Світ Рінг, інжирний сорт, 2-річні

200 

Саджанці персика Sweet Ring – промисловий інжирний сорт, що вирізняється надзвичайно солодкими соковитими плодами з невеликою вільною кісточкою. Плоди мають відмінні товарні якості, технічна зрілість настає наприкінці червня. Дерево сильноросле, високоврожайне, витривале до різних умов вирощування, має імунітет.

Характеристика інжирного персика Sweet Ring

  • Селекція: Італія
  • Термін дозрівання: початок липня
  • Плоди: до 120 г
  • Смак: солодкий
  • Врожайність: висока, промисловий сорт

Саджанці персика Sweet Ring відмінний вибір для любителів інжирних плодів оригінальної пласкої форми. Персики цього сорту вирізняються насиченим десертним смаком з витонченим ароматом. М’якоть персиків після повного дозрівання соковита, волокниста, з надзвичайно високим вмістом цукру.

Персик максимально має вагу до 120 г. Шкірочка яскравого жовтого кольору з насиченим бордовим рум’янцем, що вкриває близько 80% всієї поверхні плода. Запушеність персиків слабка, майже не помітна. М’якоть щільна, світлого жовтого забарвлення. Кісточка акуратна, невелика, легко відділяється від м’якоті.

Обирайте саджанці персика Світ Рінг, якщо шукаєте високоврожайний промисловий сорт, який буде відмінно адаптований для вирощування в приватному саду. Особливого догляду дерево не потребує. Персик сильнорослий, витривалий до морозів, є імунітет до хвороб. Плоди досягають технічної зрілості наприкінці червня – прекрасний варіант для продажу.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner