Саджанці персика Rich May / Річ Мей, 2-річні

200 

Саджанці персика Rich May – відмінний промисловий сорт дуже раннього терміну дозрівання. Плоди соковиті, чималі до 300 г, з вишуканим ароматом. Плоди зберігаються протягом 3 тижнів, стійкі до транспортування. Сорт високоврожайний за умови регулярної обрізки.

Характеристика персика Rich May

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: кінець червня
  • Плоди: 300 г
  • Смак: солодкий з легкою кислинкою
  • Врожайність: висока, самоплідний

Саджанці персика Rich May – самоплідний сорт американської селекції з чималими плодами до 300 г. Відмінні смакові якості, товарний вигляд й стійкість до транспортування роблять сорт дуже популярним для промислового вирощування. Прекрасний сорт для вживання у свіжому вигляді, перероблення, соків, джемів чи компотів – дуже соковитий.

Плоди дозрівають дуже рано, мають неперевершений насичений аромат. Шкірочка жовта з рум’янцем, що вкриває всю поверхню плодів. М’якоть жовта, щільна, з малою кількістю волокон, дуже солодка. Несуттєвий недолік – кісточка погано відділяється від м’якоті.

Саджанці персика Річ Мей добре адаптовані для умов вирощування в нашому регіоні. Дерево сильне, родюче, стійке до хвороб. Потребує регулярної обрізки, адже плоди формуються на торішніх приростках. Врожай після збору зберігається протягом 3 тижнів в прохолодному місці.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner