Саджанці персика Harrow Diamond/ Харроу Даймонд, 2-річні

200 

Саджанці персика Harrow Diamond із серії ранніх сортів гармонійно поєднує найкращі бажані характеристики: відмінний смак, високу врожайність, морозостійкість, імунітет до хвороб. Сорт самоплідний. Кісточка відділяється неповністю, плоди прекрасно витримують транспортування.

Характеристика персика Harrow Diamond

  • Селекція: Канада
  • Термін дозрівання: початок липня
  • Плоди: 150-200 г
  • Смак: солодкий
  • Врожайність: висока, самоплідний сорт

Саджанці персика Harrow Diamond – канадський ранній сорт, що дає плоди вже на початку липня. Персики максимально сягають 200 г і вирізняються дещо видовженою формою плодів зі звуженням на вершині. Шкірочка жовтого кольору з яскравим рум’янцем на 60% поверхні. Запушеність слабка, майже не помітна.

М’якоть персиків насиченого жовтого кольору, має незначну кількість волокон. Смак плодів гармонійний десертний з високим вмістом цукру. Кісточка неповністю відділяється від м’якоті. Персики досить щільні, попри соковитість, прекрасно витримують транспортування без втрати товарних якостей.

Саджанці персика Харроу Даймонд виростають у сильне дерево, що починає родити на 3 рік після посадки. Сорт самоплідний, не потребує запилювача. Сорт ідеально поєднує найбільш важливі характеристики, що утримуються на високому рівні: морозостійкість, врожайність, витривалість до хвороб, відмінні товарні якості і смак.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner