Саджанці персика Sweet Cup / Світ Кап, інжирний сорт, 2-річні

200 

Саджанці персика Sweet Cup – смачний інжирний сорт французької селекції з плодами до 150 г, щ мають солодкий медовий смак. Дерево середньоросле, самоплідне. Дегустаційна оцінка плодів – 4,6 бала. Кісточка невелика, вільно відділяється від соковитої м’якоті. Морозостійкість й імунітет високі.

Характеристика інжирного персика Sweet Cup

  • Селекція: Франція
  • Термін дозрівання: кінець серпня
  • Плоди: 130-150 г
  • Смак: солодкий медовий
  • Врожайність: висока, самоплідний сорт

Саджанці персика Sweet Cup із відомої серії інжирних сортів вирізняються надзвичайно солодкими плодами, що майже не мають кислинки. Цей сорт не потребує додаткового висаджування поруч запилювача. Відмінний вибір для приватного саду – дерево родить на 3-4 рік після посадки й дає стабільно високі врожаї.

Персики мають сплющену форму, що характерно саме для інжирних сортів. Кісточка таких плодів невелика й легко відділяється від м’якоті. В інжирних персиків м’якоть дуже солодка медова, кислинка майже не відчувається, лише додає особливої пікантності. Дегустаційна оцінка 4,6 бала.

Саджанці персика Світ Кап мають хороший імунітет, виростають в середньорослі дерева з негустою кроною круглої форми, що має достатньо простору для доступу сонячного світла для плодів. Дерево адаптоване до умов української зими, його можна вирощувати в усіх регіонах без виключення.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner