Саджанці персика Francoise / Франсуаза, 2-річні

Саджанці персика Francoise – французький сорт з відмінними смаковими якостями. Плоди 150 г мають соковиту м’якоть з кисло-солодким десертним смаком. Відмінний варіант для вживання у свіжому вигляді й для перероблення. Шкірочка й кісточка легко відділяються.

Характеристика персика Francoise

  • Селекція: Франція
  • Термін дозрівання:
  • Плоди: 150-160 г
  • Смак: кисло-солодкий гармонійний
  • Врожайність: середня стабільна

Саджанці персика Francoise – сорт французької селекції з чудовими смаковими й товарними якостями плодів, що мають середню вагу 150 г. Персики гармонійно поєднують солодкість і кислинку, мають приємний післясмак. Кісточка невелика, при повному дозріванні легко відділяється від м’якоті, тому плоди прекрасно підходять для будь-якого перероблення.

Шкірочка персиків жовтогарячого кольору з насиченим рум’янцем, що вкриває майже всю поверхню плода. Форма персиків акуратна кругла, дещо стиснута, тому персики трохи асиметричні. М’якоть жовтого кольору, соковита й ароматна. Шкірочка легко знімається з плодів.

Саджанці персика Франсуаза адаптовані до вирощування в нашій кліматичній зоні й витривалі до зимових морозів. Дерево середньої сили росту, швидко починає родити й дає стабільний врожай. Прекрасний сорт для вирощування в приватному саду. Стійкість до поширених хвороб висока.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner