Саджанці персика Belmondo / Бельмондо, інжирний сорт, 2-річні

200 

Саджанці персика Belmondo – смачний інжирний сорт з оригінальними плодами пласкої форми. Відмінний варіант для приватного й промислового саду, у плодів високі товарні якості й стійкість до транспортування. Сорт самоплідний, стійкий до морозів і хвороб. Дерево починає родити на 3-4 рік.

Характеристика інжирного персика Belmondo

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: перша половина серпня
  • Плоди: 100-130 г
  • Смак: солодкий з пряним ароматом
  • Врожайність: висока, самоплідний

Саджанці персика Belmondo із серії інжирних вирізняється оригінальною пласкою формою й відмінним насиченим смаком. М’якоть персиків щільна, соковита й ароматна. Смак надзвичайно солодкий з вишуканим пряним ароматом. Плоди прекрасно підходять для вживання у свіжому вигляді, чудово витримують транспортування.

Персики цього сорту сягають розміру до 130 г. Шкірочка насиченого жовтого забарвлення вкрита червоним яскравим рум’янцем. Смакові якості отримали дегустаційну оцінку експертів 4,8 бала.

Саджанці персика Бельмондо адаптовані до вирощування в умовах української кліматичної зони, мають відмінний імунітет до хвороб. Бажано проводити профілактичну обробку від курчавості листя. Стійкість дерева до морозів висока. Крона формується густа, досить широка, рясно вкрита листям. Родючість починається з 3-4 року після посадки.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner