Саджанці яблуні William Pride / Вільям Прайд, 2-річні

100 

Саджанці яблуні William Pride – скороплідний сорт американської селекції з оригінальним винно-солодким смаком. Яблука насиченого бордового кольору з м’якоттю кремового забарвлення. Врожай дозріває в липні, підходить для перероблення, зберігається 1,5 місяця.

Характеристики яблуні William Pride

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: кінець липня
  • Плоди: 160 г
  • Смак: винно-солодкий
  • Врожайність: висока

Саджанці яблуні William Pride – оригінальний сорт американської селекції вирізняється раннім ефектним цвітінням і плодами темно-бордового кольору. Особливість сорту – неповторний солодкий смак яблук з винним вишуканим присмаком. Дегустаційна оцінка 4,7 бали. Чудовий сорт для літнього вживання на присадибній ділянці в свіжому вигляді.

Плоди середніх розмірів до 160 г, після збору врожаю зберігаються протягом 1-1,5 місяці, тому підходять для приватного саду, а також для приготування компотів, джемів й інших кулінарних виробів. М’якоть має вишуканий смак з гармонійним поєднанням цукру й кислинки. Колір м’якоті ніжно-кремовий – утворюється ефектний контраст з бордово-фіолетовою шкірочкою.

Саджанці яблуні Вільям Прайд добре приживлюються, мають високу стійкість до хвороб і морозів. Дерево скороплідне – перший врожай варто очікувати на 3 рік після посадки. Крона широка овальна, а висота дерева середня.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner