Троянда чайно-гібридна Blackberry Nip / Блекбері Ніп, 8-10 см

Троянда чайно-гібридна Blackberry Nip ажурно-ностальгічної форми з пурпурними бутонами діаметром 8-10 см, особливо стійкі до дощів. Пелюстки на сонці ніби з тонкого шовку мають тендітний неперевершений вигляд. Під час цвітіння бутони пахнуть п’янким солодким ароматом. Відмінна для зрізки.

Характеристики троянди Blackberry Nip

Оригінатор: Rob Somerfield

Країна: Нова Зеландія

Квіток на стеблі: 1

Колір: пурпурний

Форма бутона: чашоподібна

Кількість пелюсток: 40

Аромат: п’янкий солодкий

Діаметр квітки: 8-10 см

Висота куща: 90-110 см

Троянда чайно-гібридна Blackberry Nip з пишними ефектними бутонами чашоподібної форми, що при розкритті мають ажурно-ностальгічний вигляд. Кожна квітка яскравого пурпурного кольору формується з 25 пелюсток із ніжною шовковою фактурою, що на сонці виглядає делікатно й тендітно.

Троянда чайно-гібридна Блекбері Ніп вирізняється поміж інших сортів вишуканим п’янким ароматом – під час цвітіння квіти мають приємний солодкий запах. Завдяки повторному цвітінню кількома хвилями трояндові кущі постійно вкриті квітами, мають ефектний вигляд і привертають увагу бутонами насиченого яскравого кольору. Щоб підтримувати цвітіння бажано регулярно прибирати зів’ялі квіти.

Цей вид троянди не вимагає особливого догляду, формує сильні пряморослі кущі висотою до 110 см. На кожному пагоні розквітає один пишний бутон. Сорт відмінно підходить для зрізки й ефектних букетів, а також для декорування святкових приміщень. Квіти мають підвищену стійкість до дощів. Сорт досить стійкий до хвороб та морозів, тому не вимагає особливого догляду.

Країна

Колір

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner