Троянда чайно-гібридна El Toro / Ель Торо, 10-12 см

100 

Троянда чайно-гібридна El Toro має яскраві червоні квіти з легким помаранчевим відтінком, квітка тримається на кущі до 4 тижнів. Хвилясті пелюстки з шовковою фактурою, що створює неперевершений об’ємний ефект. Бутон троянди нагадує пишну сукню іспанської танцівниці, діаметр квітки до 12см.

Характеристики троянди El Toro

Оригінатор: Hubert Wijnand Olij

Країна: Нідерланди

Квіток на стеблі: 1

Колір: червоний

Форма бутона: чашоподібна

Кількість пелюсток: 25

Аромат: легкий

Діаметр квітки: 10-12 см

Висота куща: 0,9 см

Троянда чайно-гібридна El Toro – відмінний вибір для яскравої клумби, що стане центральним елементом ландшафтного дизайну за рахунок яскравих насичено-червоних квітів. Бутони діаметром 10-12 см мають ефектний неперевершений вигляд, нагадують пишну спідницю суконь іспанських танцівниць.

Кожна пелюстка с хвилястою фактурною поверхнею під час цвітіння поступово відхиляється в боки, утворюючи вражаючий об’єм. Квітка складається всього з 25 пелюсток, але їх хвиляста форма робить троянду пухнастою й привабливою. Аромат квітів легкий, ледь відчутний.

Троянда чайно-гібридна Ель Торо формує пряморослі акуратні кущі висотою до 0,9 м. На пагонах майже немає колючок, але відмічається густе покриття яскраво-зеленим листям. Насичений зелений колір створює ефектний фон для багряних троянд. На кожному пагоні формується по одному бутону. Цей сорт троянди чудово підходить для зрізки й формування привабливих флористичних композицій.

В догляді троянда невибаглива. Стійкість до зимових морозів висока, сорт добре адаптований для вирощування в нашій кліматичній зоні. Влітку квіти добре витримують спеку, цвітуть протягом всього сезону кількома хвилями, тому кущі протягом літа постійно вкриті трояндами.

Колір

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner