Саджанці диплоїдної сливи Flavor Supreme/ Флавор Супреме, 2-річні

200 

Сорт саджанців диплоїдної сливи Flavor Supreme – ваш вибір для найкращого врожаю. Селекція з США. Солодкі плоди розміром 90-100 г, з вишуканим ароматом і неймовірним смаком. Висока врожайність та стійкість до хвороб роблять цей сорт неперевершеним.

Характеристики диплоїдної сливи Flavor Supreme

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: кінець липня — початок серпня
  • Плоди: 90-100 г
  • Смак: солодкий
  • Врожайність: висока

Плоди диплоїдної сливи Flavor Supreme вирізняються своєю гладкою шкіркою зеленого кольору з рум’янцем і восковим нальотом. Вона досить щільна й тонка, проте добре захищає ніжку та солодку м’якоть всередині. Смак – неповторний, з чудовим солодким смаком. Аромат їхніх плодів привертає увагу любителів солодких фруктів.

Дерева сливи  ростуть середньою висотою з компактною кроною, що легко поміщається в вашому саду. Їхнє листя темно-зелене. Плоди дозрівають наприкінці липня та на початку серпня. Висаджуйте саджанці на відстані 3-4 метрів один від одного на ділянці з достатньою кількістю сонячного світла.

Саджанці диплоїдної сливи Флавор Супреме буде готовим дарувати вам врожай вже через 2-3 роки. Для покращення сили росту бажано використовувати укорінювач під час посадки, а також проводити профілактичні обробки. Плоди легко зберігати в приміщенні впродовж кількох днів, а також за потреби транспортувати та продавати. Ця слива є стійкою до хвороб і морозостійкою, гарантуючи вам високий врожай.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner