Саджанці диплоїдної сливи Byron Gold / Байрон Голд, 2-річні

200 

Саджанці диплоїдної сливи Byron Gold – один з найкращих американських сортів промислового призначення, чудовий вибір для приватного саду. Сливи жовтого кольору з десертним смаком вагою до 125 г. Кісточка вільно відділяється від жовтої м’якоті. Дерево сильне, високоврожайне, має відмінний імунітет, стійке до морозів і посухи.

Характеристика диплоїдної сливи Byron Gold

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: від середини вересня
  • Плоди: 100-125 г
  • Смак: гармонійний десертний
  • Врожайність: висока, стабільна

Саджанці диплоїдної сливи Byron Gold американської селекції варті уваги завдяки чималим плодам до 125 г, що мають насичений гармонійний смак. Соковита ніжна м’якоть має високий вміст цукру й ледь відчутну свіжу кислинку, яка додає смаку приємної пікантності. Кісточка вільно відділяється від м’якоті – плоди мають універсальне призначення.

Диплоїдні сливи дещо видовженої форми з тонкою еластичною шкірочкою жовтого кольору з незначним червоним рум’янцем. Колір м’якоті жовтий. Зберігаються посли після збору до 3 місяців за умови розміщення слив у прохолодному сховищі. Відмінний вибір для промислового вирощування й продажу, або для перероблення на сік чи джеми.

Саджанці диплоїдної сливи Байрон Голд адаптовані до вирощування в Україні, мають високу стійкість до хвороб й різних погодних умов. У США цей сорт відмінно зарекомендував себе й визнаний одним з найкращих промислових. Дерево має високу силу росту, виростає до 4,5 м, потребує формування крони, дає стабільний врожай, відмінно витримує посушливий сезон.

Країна

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner