Саджанці яблуні Golden Smoothee / Голден Смуті, 2-річні

100 

Саджанці яблуні Golden Smoothee – високоврожайний сорт американської селекції має плоди до 240 г з солодким смаком без кислинки. Яблука зберігаються до травня – чудовий промисловий сорт. Дерево дуже врожайне, потребує нормування зав’язі.

Характеристики яблуні Golden Smoothee

  • Селекція: США
  • Термін дозрівання: кінець вересня
  • Плоди: 180-240 г
  • Смак: солодкий без кислоти
  • Врожайність: висока, потребує нормування

Саджанці яблуні Golden Smoothee – сорт американської селекції вирізняється соковитими солодкими плодами чималих розмірів до 240 г. Сорт має високу врожайність, тому важливо контролювати чисельність зав’язі, що запобігти перевантаженню дерева. Це відмінний промисловий сорт, що за сприятливих умов зберігається до травня.

Плоди круглі, дещо видовженої форми до низу. Шкірочка гладенька щільна з привабливим блиском, що підвищує товарні якості й привабливість яблук. Колір плодів насичений жовто-зелений з легким рожевим рум’янцем. М’якоть щільна, але не тверда, соковита, дрібнозерниста з високим вмістом цукру й відсутньою кислотою.

Саджанці яблуні Голден Смуті мають сильний імунітет до більшості поширених хвороб і високу стійкість до хвороб. Дерево Середньої висоти з розлогою кроною. В догляді дерево невибагливе, не потребує особливої уваги. Важливо приділяти увагу в період формування зав’язі, аби уникнути перевантаження дерева, що призведе до дрібнення плодів.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner