Саджанці яблуні Ренет Симиренко / Renet Symyrenko, 2-річні

100 

Саджанці яблуні Renet Symyrenko – український сорт соковитих зелених яблук 200 г з гармонійним десертним смаком. Плоди зберігаються до 8 місяців, універсальні у використанні. М’якоть соковита, хрустка. Дерево стійке до хвороб і морозів.

Характеристики яблуні Renet Symyrenko

  • Селекція: Україна
  • Термін дозрівання: початок жовтня
  • Плоди: 150-200 г
  • Смак: гармонійний кисло-солодкий
  • Врожайність: висока

Саджанці яблуні Renet Symyrenko – сорт української селекції, виведений на Черкащині для промислових і приватних садів. Плоди максимально досягають 210 г. Яблука круглої трохи видовженої форми мають тонку шкірочку зеленого кольору зі світлими цятками. Шкірочка гладка, пружна, має привабливий блиск – відмінний товарний вигляд.

М’якоть яблук біла з легким зеленуватим відтінком, соковита й смачна. Завдяки відмінному поєднанню цукру й кислинки смакові якості яблук чудові – сорт найкраще підходить для вживання у свіжому вигляді, а також для перероблення. Зберігаються плоди до 8 місяців у прохолодному місці.

Саджанці яблуні Ренет Симиренко мають відмінну адаптованість до нашої кліматичної зони, стійкі до хвороб і витривалі до зимових морозів. Для отримання багатого стабільного врожаю потребує висаджування поруч запилювача. Дерево середньої висоти з кулеподібною кроною.

Вам також може сподобатися…

Кошик
Scroll to Top
Догори WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner